Zo života spoločnosti

Rok 2024 sme v SPF odštartovali „Za veľkou mlákou“

Benefitov, ktoré spolupráca so SOPHISTIC Pro finance prináša je veľa, a zaručene k nim patrí cestovanie a spoznávanie nových kultúr. A rok 2024 nie je žiadnou výnimkou. Hneď po oslave Nového roka, presne 4.1.2024 vycestovala skupina našich kolegov na poznávací zájazd do Ameriky. Navštíviť sa rozhodli New York a Washington.

„Bola to jedinečná možnosť dostať sa do Ameriky z naj kolektívom, ktorá sa neodmieta. Práve naopak, treba ju vždy využiť.“ uvádza na úvod Silvia Benčeková.

Okrem očarujúcich výhľadov na denný i nočný New York mali naši kolegovia možnosť navštíviť najslávnejšie pamiatky ako Empire State Building, Sochu slobody, a tiež WTC (Svätové obchodné centrum - mrakodrap postavený vedľa miesta, kde stáli dvojičky). Prešli sa po Brooklynskom moste, na film Sám doma si zaspomínali v Central parku a stihli aj rozsvietený stromček v Rockefellerovom centre. Zavítali na slávny Times Square a najznámejšiu nákupnú uliciu 5th Avenue.

„Zápas NHL, na ktorom sme počas zájazdu boli bol neuveriteľný. Takú atmosféru a pocit, že Slováci majú vo svete svoje miesto nezažijete každý deň. Navyše, Šimon Nemec dal asistenciu, gól a ešte bol vyhlásený za hviezdu zápasu. A to všetko za našej prítomnosti. Ďakujem SPF.“ približuje ďalší skvelý zážitok z New Yorku Ivana Oboňová.

Šimon Nemec, ktorý je vychádzajúcou hokejovou hviezdou a v súčasnosti jeden z najlepších slovenských hokejistov v zámorí prišiel našich kolegov aj osobne navštíviť a porozprávať im, aký je život profesionálneho športovca v zámorí. Spoločnosť nám robil aj Šimonov kondičný tréner – Šimon Klimčík.

Skvelý bol aj výlet do Washingtonu. Je to úplný opak New Yorku. Biely dom je naozaj biely – a dokonca nám pred ním zahrali na našu počesť aj slovenskú hymnu. Wow!“ zdieľa svoje pocity Miroslava Verešová.

Veru, zážitkov a pozitívnych emócií bolo toľko, že sa nedajú spísať do pár riadkov. Ak premýšľate nad tým, či sa naši kolegovia opäť zapoja do ďalšej súťaže o zahraničnú cestu, prečítajte si pár reakcií sami:

  • „Určite. Kvôli zážitkom s ľuďmi, ktorých mám rád.“ – Daniel Okuliar
  • „Samozrejme, zapojím. Výhry ma motivujú k lepším výsledkom.“ – Silvia Benčeková
  • „Jasnééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!“ – Silvia Hanuliaková
  • „Do každej jednej vyhlásenej súťaže sa zapájam. Prečo? pretože môžem, pretože chcem... milujem cestovanie.“ – Katarína Strnádlová

A čo by odkázali naši cestovatelia vám, ktorí ste s nami ešte necestovali?

„Je super ísť, spoznať bližšie kolegov, spoznať nové miesta. Pre mňa veľká výhoda, poslala som doklady a mohla som cestovať za veľkú mláku, a za to ďakujem.“ odkazuje Lenka Gírová. 

Sme hrdí na to, aké benefity našim kolegom prinášame a akú radosť im to robí. Ak totiž nájdete ľudí, ktorí zdieľajú podobné hodnoty, aké si nastavíte vy, úspech je zaručený. A hrdí sme aj na silu spolupráce s našimi obchodnými partnermi, za podpory ktorých dokážeme tieto benefity napĺňať. Tento raz konkrétne ďakujeme spoločnosti MetLife.

Tak čo milí kolegovia, idete s nami na ďalšiu zahraničnú cestu spoznať nové krajiny, kultúru a užiť si skvelú atmosféru? Zapojte sa do súťaže a zabojujte. Okrem skvelého pocitu zo svojej práce to môžete byť práve vy, kto s nami pocestuje najbližšie.

A ak ešte nie ste súčasťou našej SPF rodiny, napíšte nám a poďte si s nami plniť vaše sny. Je to jednoduché, stačí kontaktovať našich spolupracovníkov, alebo rovno napísať na kariera@spfinance.sk.