Zo života spoločnosti

Víťaz je v každom z nás

Uprostred krásnej zelene, v tichom lesnom prostredí, neďaleko od centra Prievidze, sme si v sobotu 21. augusta 2021 spoločne užívali slnečné lúče predposledného augustového víkendu. V tento krásny deň sa konal už v poradí 5. ročník rodinno-firemného podujatia plného zábavy, lásky, radosti a predovšetkým výborných športových výsledkov, pretože sa konal náš tradičný a legendárny Family day SPF, ktorý sa tentokrát niesol v duchu Olympijských hier SPF.

Tak ako svetové Olympijské hry, tak aj tie naše Olympijské hry SPF boli spojením športu s kultúrou, férovosťou, radosťou, nezabudnuteľných okamihov, či hodnotami, ktoré sú v našej spoločnosti na prvom mieste. Zdravie, rodina a priateľské vzťahy sú súčasťou filozofie spoločnosti. Preto sa v SOPHISTIC Pro finance každoročne organizuje rodinné podujatie, aby sme si spoločne užili skvelý deň v kruhu tých najbližších – spolupracovníkov a ich rodinných príslušníkov.

Akcie sa zúčastnilo viac ako 350 ľudí. Skvelý deň strávený s rodinou, kolegami a priateľmi začal otvorením - vtipnou scénkou, kde bolo účastné aj samotné vedenie a akcionári spoločnosti, ktorí spoločne zapálili slávnostnú olympijskú pochodeň, ako symbol nádeje pre férovosť či prosperitu nie len Olympijských hier SPF, ale aj spoločnosti do nasledujúcich rokov ako takej.

Program podujatia bol naozaj pestrý. Na svoje si prišli malí aj veľkí. Pripravené boli rôzne športoviská od bedmintonu, basketbalu, volejbalu až po stolný tenis. Tí najmenší si popasovali svoje sily pri detských stanoviskách. Samozrejme nechýbali skákacie hrady,  detské divadielko, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, lanová dráha, balónový šašo či rozprávkoví maskoti, ktorí hneď od príchodu navodili perfektnú atmosféru.

Svedčia o tom aj slová našich spolupracovníkov, ktorí na tento deň spomínajú takto: „V prvom rade posielam veľké ĎAKUJEM za celú moju rodinu za to, že sme sa mohli zúčastniť takej skvelej akcie ako bol Family day. Moje deti ( 6 a 3 r.) po návrate ešte celý týždeň nadšene okoliu rozprávali kde boli a čo všetko zažili. Skutočne boli očarené. Cítili sme sa skvelo, ako na veľkej rodinnej oslave,“ hovorí Ivana Remšíková, konzultantka spoločnosti SOPHISTIC Pro finance.

Keďže vedeniu SOPHISTIC Pro finance záleží na zdraví všetkých členov veľkej rodiny SPF a stres bol Svetovou zdravotnou organizáciou (WHO) označený za epidémiu 21. storočia, bolo v spolupráci s poisťovňou Dôvera a Inštitútom Stresu do programu zahrnuté aj meranie stresu, s cieľom pomôcť ľuďom efektívnejšie zvládať stresové situácie. V stánku pre záujemcov nechýbala diagnostika stresu, praktická prednáška či ochutnávka relaxačných techník.

Do tanca nám zahrala sedemčlenná live kapela Funky Emotions, ktorá nám naservírovala tie najväčšie tanečné párty hity – od funky, disco či soul.

Samozrejme, čo by to bolo za rodinnú oslavu bez toho, aby si na svoje prišli aj chuťové poháriky. Počas celého dňa boli pripravené rôzne dobroty, či už mali účastníci chuť na slané alebo sladké. Poobedná grilovačka takisto nenechala nikoho dlho hladným. O zdravú svačinu našich účastníkov sa postarali proteínové slané tyčinky Los Křupos z prírodných surovín, ktoré povzbudili športovcov s novou dávkou energie k lepším výkonom. A ako býva zvykom, tak ani tento rok nechýbala sladká odmena 3 – poschodová torta.

„Family day bol pre mňa a moju rodinu jedinečný. Rodina spoznala mojich kolegov a opačne. Cítili sme sa veľmi dobre a čo sa týka témy tohto roka a súťaží pre deti boli skvelé. Keďže mám malé deti najviac som ocenila maskotov, skákacie hrady, fotokútik, maľovanie na tvár a tvorivé dielne, či malú disco pre deti kde sme sa samozrejme aj my zapojili. Prostredie a jedlo nám vyhovovalo a naozaj si tam každý vedel vybrať. V celku bol FAMILY DAY skvelý a sme radi, že sme ho mohli zažiť. Ďakujeme a chválime za skvelú organizáciu celého dňa,“ spomína na tento deň Simona Tomášová, konzultantka SOPHISTIC Pro finance.

Vyvrcholením dňa bolo vyhodnotenie Olympijských hier SPF, v ktorých súťažilo desať tímov. Tento rok sa jednotlivé tímy opäť kreatívne vyžili a pripravili si naozaj krásne tričká. V Súťaži o najkrajšie tričká v hlasovaní „ľudu“ vyhral tím Pomaranče z riaditeľstva Miroslava Juríka. Gratulujeme!

Športové výkony boli naozaj fantastické a víťazmi Olympijských hier SPF sa stali tieto tímy:
3. miesto: Jadroň dream team 1 
2. miesto: HanulJag 3
1. miesto: Mitrengovci

Srdečne gratulujeme!

Dôležitým odkazom tohto dňa však je, že: „víťaz je v každom z nás“ a my sme vďační za to, že v kruhu našej veľkej rodiny máme toľko víťazov, pretože tak ako sa hovorí „nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa“ a preto sa veľmi tešíme, že sa v našich kruhoch našlo toľko športovcov s chuťou bojovať a popasovať si sily medzi jednotlivými riaditeľstvami a priši si užiť deň plný zábavy v príjemnom prostredí spolu s nami.

„Mal som tu česť byť s rodinou na super akcii a už teraz sa tešíme na ďalší ročník!“ dodáva Miroslav Matlák, konzultant SOPHISTIC Pro finance. A veruže, my sa taktiež veľmi tešíme na ďalší deň v príjemnej atmosfére plného aktívneho oddychu, zábavy, pozitívnej energie či posilnenia firemného ducha s rodinou a priateľmi.

Poďakovanie patrí aj naším obchodným partnerom, ktorí sa spolupodieľali na uskutočnení tohto dňa bohatého na nezabudnuteľné zážitky, a to spoločnostiam: MetLife, Groupama poisťovňa, PREMIUM Insurance Company, Dôvera zdravotná poisťovňa a Olympijskému klubu OH v Prievidzi, ktorý nám pomohol zabezpečiť športoviská a ich fungovanie v rámci fair-play s použitím oficiálnych vlajok a reklamných bannerov Olympijských hier.

Pozrite si krátky video zostrih z tohto podujatia na našom YouTube kanáli: TU